O portálu zákazníka

Vítejte na našem zákaznickém portálu, který Vám umožňuje snadno a pohodlně spravovat Vaše služby poskytované naší společností. Tento portál se stále vyvíjí a jeho funkce a možnosti se průběžně doplňují a zdokonalují, abychom Vám mohli nabídnout co nejlepší zážitek.

Na této stránce můžete rychle a snadno kontrolovat a upravovat Vaše aktuální služby, jako například internet, televizi a mobilní tarify. Pro přístup k Vašemu účtu stačí vyplnit přihlašovací formulář, podle údajů na Vaší smlouvě. Pokud preferujete přihlášení pomocí Google účtu, můžete si jej propojit po přihlášení s naším portálem a přihlašovat se rychleji a bez komplikací.

V rámci portálu je k dispozici celá řada funkcí. Kromě kontroly a úpravy Vašich služeb zde můžete najít také informace o platebních údajích a kontrolovat stav Vašich plateb. Díky tomu budete mít stále přehled o tom, kolik platíte za své služby a zda jsou Vaše platby v pořádku. Náš portál Vám také umožní přistupovat ke všem dokumentům týkajících se Vaší smlouvy. Všechny důležité dokumenty tak budou vždy přehledně dostupné a usnadní Vám tak správu Vašich služeb.

Náš portál Vám umožní takté zadávat nové požadavky či případně nahlásit závadu služeb.

Děkujeme Vám za Vaši důvěru a těšíme se, že Vám bude náš portál dobře sloužit.

Vaše Česká síť s.r.o. - www.ceskasit.cz

Zpět