Vítejte na našem zákaznickém portálu, který Vám umožňuje snadno a pohodlně spravovat Vaše služby poskytované naší společností.
Na této stránce můžete rychle a snadno kontrolovat a upravovat Vaše aktuální služby, jako například internet, televizi a mobilní tarify. Pro přístup k Vašemu účtu stačí vyplnit přihlašovací formulář, podle údajů na Vaší smlouvě. Pokud preferujete přihlášení pomocí Google účtu, můžete si jej propojit po přihlášení s naším portálem a přihlašovat se rychleji a bez komplikací.

Přihlášení zákazníka 🔐

Po vyplnění požadovaných polí klikněte na ikonku SMS vedle pole "Telefonní číslo" a vyčkejte na doručení kódu. Tento kód následně přepište do pole "Kód z SMS". Doručení kódu pomocí SMS obvykle trvá pár vteřin, maximálně půl minuty. Pokud by kód nebyl doručen, kontaktujte nás pomocí údajů uvedených v patičce. Děkujeme

TIP: Váš zákaznický účet můžete po přihlášení následně provázat s Google účtem a pomocí něj se i přihlašovat tlačítkem níže (Sign in with Google).

Google Login

Nedaří se Vám přihlásit, nebo máte nějaký dotaz? Neváhejte nás kontaktovat na telefonním čísle 777 596 669, případně e-mailu info@ceskasit.cz.